Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

V Rijádu otevřeli první tři linky metra. Město bojuje s nárůstem obyvatel i auty

Zahraniční
Saúdská Arábie otevřela první části dlouho očekávaného metra v hlavním městě Rijádu. V neděli se veřejnosti otevřely první tři linky nového dopravního systému, jehož cílem je zmírnit dopravní zácpy ve městě. Království tak pokračuje v plánech na modernizaci metropole a zmírnění husté dopravy, která se stala předmětem mnoha stížností místních i návštěvníků.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.