Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Po střelbě v ruské škole zemřelo patnáct lidí

Zahraniční
Při střelbě ve škole v ruském Iževsku zemřelo v pondělí ráno nejméně třináct lidí, z toho sedm dětí. Zřejmě 21 dalších osob utrpělo zranění. Podle agentury TASS to ve své aktualizované bilanci uvedl ruský vyšetřovací výbor. Pachatel vyzbrojený dvěma pistolemi a velkým množstvím munice je po smrti, spáchal sebevraždu, potvrdily ruské úřady.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.