Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Ukrajinská metropole zápasila s náledím. Lidé lezli po čtyřech

Zahraniční
Minulý týden v Kyjevě klesla teplota pod nulu a obyvatelé ukrajinské metropole zápasili s náledím. Celý svět obletěly komické záběry, jak lidé chodí po čtyřech, aby se jakkoli přemístili ulicemi města. Pro místní však tato situace, která trvala dva dny, rozhodně komická nebyla. Nemocnice hlásily nárůst počtu zlomenin, tvořily se dopravní zácpy a došlo ke stovkám nehod.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.