Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

USA znovu posilují obranný štít Evropy. Do Polska míří superdravci Raptor

Zahraniční
Spojené státy nově vyslaly do Evropy dvanáct stíhaček F-22A Raptor. Z polské základny Łask mají tyto supervýkonné stroje, které Američané vůbec nenabízejí k prodeji, vyztužit vzdušný štít evropských spojenců před ruskou hrozbou. Jde patrně zatím o nejpočetnější nasazení těchto strategických letounů v Evropě.
video: YouTube.com/F-22 Demo Team
Články s tímto videem na iDNES.cz Sdílet video

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.