Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Kdo se před covidem chránil nejvíc, ten to odnesl jako první, řekl šéf Motola

Domácí
Lidé, kteří se před nákazou covidem-19 chránili nejvíce, to odnesli jako první, prohlásil v Rozstřelu šéf Fakultní nemocnice v Motole Miloslav Ludvík.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.