Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Vedení Prahy nemá vizi, jen přejmenovávají ulice, říká radní ANO Prokop

Rozstřel
Největším problémem v Praze je v současné době to, že její vedení nemá vizi. V úvodu diskuzního pořadu Rozstřel to řekl opoziční zastupitel a bývalý místostarosta Prahy 11 Ondřej Prokop z hnutí ANO. Podle něj vedení Prahy neřeší zásadní investice a zabývá se jen malými líbivými gesty. Prokop zmínil například změny názvů ulic.

Další videa

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.